Fit Blog

 

hpba.pl

healthy plan by ann

Anna Lewandowska

Plastry oczyszczające KINOKI- detoksykujące organizm z toksyn, 10 sztuk

Strona główna|likwidujące cellulit

Cena:9.90
masz pytania?

 

Plastry kinoki są bezpieczną alternatywą dla drogich zabiegów oczyszczających organizm z toksyn. Wyprodukowane w Japonii z naturalnych składników wspierają twój organizm w pozbyciu się toksyn takich jak metale ciężkie, produkty uboczne przemiany materii i zanieczyszczenia, cellulit oraz wielu innych. Pierwszym krokiem poprawy zdrowia powinno być oczyszczenie organizmu z toksyn i zanieczyszczeń.

 

Plastry kinoki są bardzo łatwe w użyciu, wystarczy je nakleić na spód stopy i zdjąć je rano. Działają kiedy ty śpisz! Po użyciu zauważysz że plastry oczyszczające stały się brązowe i wyciągneły z Twojego organizmu wszystkie toksyny dając Ci zdrowie i dobre samopoczucie. Plastry są popularne zarówno wśród indywidualnych użytkowników jak i lekarzy oraz terapeutów medycyny naturalnej przekonanych o ich pozytywnym wpływie na zdrowie.

 

Poniżej znajdziesz filmik w wersji angielskojęzycznej obrazujący jak należy stosować plastry oczyszcające Kinoki.

 

 

 

 

 

Jeśli dokuczają Ci jedne z poniższych symptomów plastry oczyszczające Kinoki są dla Ciebie:

  • bóle głowy

  • bóle pleców

  • przybywanie na wadze

  • nagłe zmiany nastrojów

  • depresja

  • zmęczenie

  • bezsenność

  • cellulit

  • osłabiony system odpornościowy

 

 

plastry detoksykacyjne

 

Składniki:

sproszkowany grzyb agaricus

sproszkowane wino drzewa eukaliptusowego

sproszkowany ocet bambusowy

sproszkowany bio-kamień turmalin (FIR Far Infrared Radiation)

jony ujemne

sproszkowany Chitosan

sproszkowany chiński Caururus

sproszkowana Cordata

sproszkowany ocet dębowy i krochmal

 

 

 

plastry oczyszczające

 

Sposób użycia:

Plastry Kinoki przyklejamy na noc na 8-12 godzin na obie stopy. Zalecana długość kuracji to od 2 do 8 tygodni. Zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu jednak zalecana początkowa długość kuracji to 1 miesiąc. Nie ma przeciwskazań do ciągłego używania plastrów Kinoki. Plastry nie powinny być przyklejane na otwarte rany, błony śluzowe oraz na całym obszarze wokół oczu. Opakowanie zawiera 10 szt plastrów oczyszczających Kinoki .

 

Uwaga: Im ciemniejszy kolor plastrów po użyciu tym więcej usunęły one toksyn z Twojego organizmu. W miarę postępów kuracji zauważysz że plastry są coraz bielsze co będzie oznaczało że Twój organizm zawiera coraz mniej toksyn.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na plastry Kinoki.

 

Komentarze:

Celia

2014-06-02 17:25

sporty i aktywnie spędzające czas. Uważa się, że dieta Dukana ma właściwości reudukjące pomarańczową skf3rkę. W czasie jej trwania spożywa się ogromną ilość wody, co pozwala na wypłukanie z organizmu