Wysyłaj z nami maile do Twoich Klientów

0
868
Wysyłaj z nami maile do Twoich Klientów

Pozyskaj więcej klientów i utrzymaj dotychczasowych, zoptymalizuj swoją działalność i zwiększ sprzedaż. Dodatkowo stań się bogatszy i efektywniejszy dzięki kompleksowemu
wykorzystaniu marketingu e-mailowego. Brzmi jak daremne życzenia? Nie z platformą Freshmail.pl! Z naszą pomocą wykorzystasz maksymalnie możliwości, które daje email. Dodatkowo przez 14 dni kompletnie za darmo na start!

Email a marketing internetowy

Marketing internetowy z całą premedytacją używa w swoich działaniach wiadomości email. Te narzędzie najczęściej jest używane do pozyskiwania nowych klientów, zatroszczenia się
o potrzeby już wcześniej zjednanych sobie klientów, do zbierania danych analitycznych, które pomagają firmie zwiększyć skuteczność kampanii reklamowych oraz do dostarczania najnowszych informacji do klienta za pomocą wirtualnej gazetki internetowej, która nazywa się newsletter. Menagerowie e-commerce oraz osoby odpowiedzialne za marketing w internecie danej firmy korzystają z narzędzi pozwalających im na zmaksymalizowanie efektywności ich pracy. Jedną z takich platform jest – Freshmail.pl, gdzie znaleźć można
moc przydatnych narzędzi do marketingu e-mailowego.

Dlaczego warto podjąć działanie z Freshmail?

W kilku punktach przedstawimy, korzyści jakie jesteśmy wstanie zaoferować naszym klientom, aby nasze doświadczenie zmienić w ich sukces!

1) Mnogość gotowych szablonów

Od ręki dostępne jest 150 szablonów mailingowych i za pomocą kreatora Freshmail Designer jesteś wstanie sporządzić w łatwy i intuicyjny sposób swój własny wzór mailingowy, który będzie w najlepszy sposób reprezentował twoją firmę i zachęcał klientów do interakcji z tobą.

2) Baza danych

Marketing e-mailingowy potrzebuje poukładanej i dużej bazy danych klientów. Dzięki narzędziom na naszej stronie zbudujesz poprawną bazę odbiorców, do których będziesz kierował newslettery. Do dyspozycji pozostawiamy Tobie – kreator Landing Pages, kreator formularzy i pop-upów, automatyczne zarządzanie listami, import baz wieloma metodami.

3) Segmentacja odbiorców

Dzięki segmentacji odbiorców będziesz mógł słać spersonalizowane wiadomości i tym samym zwiększysz skuteczność swojej kampanii. Będziesz miał pewność, że twoje wiadomości trafiają do odpowiednich odbiorców. Dzięki nam możesz ich segmentować według – płci, zainteresowań, lojalności i lokalizacji.

4) Sprawdzenie poprawności

Masz możliwość zadbania o wysoką efektywność i bezpieczeństwo twojej kampanii. Korzystaj z tekstów antyspamowych, sprawdź najlepszy czas wysyłki i warianty tematów.
Do dyspozycji – testy A/B i antyspamowe, optymalizator czasu wysyłki, inspektor kodu, tagowanie kampanii i linków.

5) Mierzenie rezultatów

Ta funkcja umożliwia tobie posiadanie możliwości wglądu w to, jak reagują odbiorcy na twoja wiadomość. Ta wiedza pozwoli na optymalizację twoich działań. Co w tym pomoże?
Szczegółowe raporty z wysyłek, eksport raportów do PDF i CSV, integracja Google Analytics, mapa kliknięć.

6) Dbanie o bezpieczeństwo

Serwery Freshmail znajdują się w ultra bezpiecznych data center w Katowicach. Spełniają one wymagania norm TIER3, czyli najbardziej znanej i poważanej na świecie klasyfikacji centrów danych.

7) Kompleksowa wiedza i pomoc

Na naszej stronie znajdziesz kompleksową pomoc i doradztwo w zakładce „Wiedza i pomoc”. Znajdują się tam – ebooki i poradniki, nowości w systemie, wszystko Rodo, filmy, dla developerów, blog, inspirujące newslettery.

8) Dwa rodzaje usług

Usługi na start – dzięki temu rodzajowi usług nabierzesz wprawy i złapiesz wiatr w żagle. Zwiększysz bazę danych, zaangażujesz subskrybentów.

Usługi premium – dzięki temu pomożemy analizować twoja stronę i wdrążyć zaawansowane narzędzia, aby jeszcze bardziej zoptymalizować twoją stronę.

Bez najmniejszych wątpliwości! Warto.

Nasza platforma profesjonalnie podchodzi do tematyki marketingu e-mailowego. Działamy z pełnym zaangażowaniem i z pasją realizujemy nasze założenia. Wykorzystując cały potencjał płynący z wiadomości email, potrafimy w znaczący sposób podnieść rentowność danej firmy. Zapraszamy do współpracy już teraz! Za pierwsze 14 dni nie poniesiesz żadnych kosztów.

Sprawdź, ile możesz zyskać z Freshmail.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here