Jak zadbać o piękną skórę?

0
1170
Jak zadbać o piękną skórę

Cellulit, inaczej nazywany „pomarańczową skórką” jest problemem wielu kobiet. Siedzący tryb życia, zła dieta czy problemy hormonalne mogą przyczynić się do zmian skórnych, które wyglądają bardzo nieestetycznie. Endermologia jest sposobem na powrót do ładnej sylwetki oraz jędrnej i zdrowej skóry. Co trzeba wiedzieć o zabiegu endermologii?

Endermologia – co to jest?

Likwidacja cellulitu jest możliwa dzięki kilku sposobom. Medycyna estetyczne zna już zabiegi, które pozytywnie wpływają na kondycję skóry. Endermologia Śląsk jest zabiegiem nieinwazyjnym – jest to jego największa zaleta.

Endermologia Katowice to zabieg przeprowadzany przy pomocy urządzenia zakończonego głowicą, która delikatnie zasysa skórę. Jest to zabieg, który jest komfortowy i delikatny. Pacjent nie odczuwa żadnych nieprzyjemnych skutków. Na skórze nie pozostają żadne ślady ani siniaki.

Endermologia Śląsk ma za zadanie pobudzenie tkanek oraz skóry, które powoduje redukcje tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki oraz widoczna poprawę kondycji skóry, która staje się bardziej jędrna i sprężysta.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg likwidacji cellulitu?

Endermologia Katowice jest zabiegiem, na który powinny zdecydować się kobiety, które nie czują się komfortowo z problemem „pomarańczowej skórki”. Jest to również dobry sposób na wymodelowanie sylwetki, trzeba jednak pamiętać, że endermologia Śląsk jest zabiegiem, który zlikwiduje małe niedoskonałości sylwetki. Nie jest to zabieg, dzięki któremu można usunąć zbędne kilogramy.

Endermologia Katowice jest zabiegiem dla kobiet, które chcą poprawić elastyczność skóry, jej koloryt czy ukrwienie. Dzięki zabiegom skóra będzie bardziej odżywiona i poprawi się gęstość skóry, dzięki czemu będzie ona wyglądała zdrowiej i młodziej.

Niestety zabieg endermologii nie jest dostępny dla każdego. Przeciwwskazaniem do zabiegu są stany zapalne skóry, zakrzepy, choroby nowotworowe, cukrzyca, problemy z tarczycą czy epilepsja. Bardzo ważne jest, by przed zabiegiem likwidacji cellulitu udać się na konsultacje do kosmetologa, który zdecyduje, czy przeprowadzenie zabiegu jest możliwe.

Likwidacja cellulitu jest zabiegiem, który pozwoli cieszyć się zdrową i piękną skóra. Wyjście na basen czy nałożenie krótszej spódnicy przestanie być problemem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here