Co warto wiedzieć na temat liposukcji brzucha?

0
1147
Co warto wiedzieć na temat liposukcji brzucha?

Brzuch to bez wątpienia jedno z tych strategicznych miejsc w ciele, z którego bardzo często nie jesteśmy zadowoleni. Problemem może być na przykład zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej, którą trudno stracić nawet podczas diety czy intensywnych ćwiczeń fizycznych. Na szczęście liposukcja Katowice to metoda leczenia, dzięki której można powrócić do wymarzonej figury. Liposukcja Katowice jest dedykowana nie tylko dla kobiet. Coraz więcej osób płci męskiej korzysta z tego, co medycyna estetyczna Katowice ma do zaoferowania.

Co ma do zaoferowania medycyna estetyczna Katowice dla Twojego brzucha?

Medycyna estetyczna to ta dziedzina, która naprawdę bardzo się zmienia i rozwija. Dzisiaj przykładowo liposukcja brzucha Katowice to zabieg dużo mniej inwazyjny niż jeszcze dekadę temu. Jest przeprowadzany szybciej i bardziej precyzyjnie, dzięki czemu pacjenci dochodzą do pełnej sprawności w krótszym czasie. Pozyskany podczas zabiegu materiał biologiczny może być natomiast wykorzystany na wiele różnych sposobów. Nadmiar tłuszczu z brzucha można na przykład zaaplikować tam, gdzie ciało jest mało jędrne, obwisłe i wymaga wypełnienia. Poza tym warto wiedzieć o tym, że liposukcja to metoda, która może być stosowana nie tylko na brzuch. Oczywiście liposukcja brzucha katowice jest wciąż najpopularniejsza, ale nadmiar tkanki tłuszczowej można usunąć też na przykład z podbródka.

Ile kosztuje liposukcja Katowice?

Liposukcję zawsze należy przeprowadzać pod okiem lekarza. To bardzo ważne. Specjalista musi być obecny i kontrolować wszystko, co dzieje się z pacjentem. Za liposukcję płaci się z własnej kieszeni. Nie jest to metoda refundowana przez NFZ, ponieważ to obszar medycyny estetycznej, która generalnie ma za zadanie poprawić nasz wygląd. Ceny zaczynają się od kilku tysięcy złotych i są zróżnicowane w zależności od tego, z której partii ciała będzie usuwany nadmiar tkanki tłuszczowej. Tłuszcz jest podgrzewany za pomocą specjalnych fal, a następnie odprowadzany na zewnątrz. To, co wyróżnia liposukcję od innych metod, to możliwość usunięcia raz na zawsze nadmiaru tkanki tłuszczowej. Efekty są naprawdę spektakularne i widoczne już po kilku dniach, gdy zmniejszy się opuchlizna ciała oraz znikną zasinienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here