Dlaczego warto mieć w kawiarni papierowe słomki?

0
2302
Dlaczego warto mieć w kawiarni papierowe słomki?

Klienci lokali gastronomicznych są coraz bardziej świadomi i co za tym idzie coraz bardziej wymagający. Nie wystarczy im już byle jaka kawa z ekspresu. Wybiorą raczej kawiarnie z własną palarnią kawy, gdzie w dodatku swój napój mogą posłodzić ksylitolem. Nie zadowolą się lemoniadą zrobioną z zagęszczonego soku, ale będą szukali takiej ze świeżo wyciskanych, najlepiej organicznych cytryn. Poszukają też innego lokalu, gdy zobaczą, że w wybranym lemoniada i inne napoje podawana jest z plastikową słomką.

Ekologiczne słomki z papieru to teraz obowiązkowy element szanujących się i dbających o ekologię i dobre samopoczucie gości lokali gastronomicznych. Nieważne czy są to małe lokalne kawiarnie, sieciowe fast foody, eleganckie restauracje czy food trucki. Ekologiczne słomki papierowe goszczą już we wszystkich tych miejscach, bo dobrze i modnie jest teraz dbać o planetę i nasze naturalne środowisko.

Sklepy internetowe maja w ofercie szeroki wybór wzorów i kolorów papierowych słomek, więc każdy może znaleźć coś dla siebie niezależnie od stylu prowadzonej przez siebie restauracji.
Rurki papierowe najłatwiej jest zamówić przez internet (zwłaszcza jeśli potrzebna jest nam spora ich ilość). W internecie ich wybór jest ogromny. Najlepiej wpisać w wyszukiwarkę frazę „słomki papierowe z papierowe.slomki.biz”. Będziemy wtedy mogli wybierać z szerokiej gamy biodegradowalnych, kompostowalnych, ekologicznych i kolorowych słomek papierowych, które z powodzeniem zastąpią nam używane do tej pory rurki plastikowe.

Ekologiczne słomki z papieru cieszą się coraz większym powodzeniem. Pyta o nie również coraz większa ilość klientów i gości kawiarni i innych lokali gastronomiczych, dlatego na pewno warto je mieć w swojej ofercie. Cena tych ekologicznych słomek jest porównywalna do słomek papierowych a ich wpływ na środowisko naturalne i nasza planetę jest zdecydowanie mniejszy. Warto więc zwrócić na to uwagę, by przyciągnąć do siebie bardzie świadomych ekologicznie klientów. W krótkim czasie będzie ich coraz więcej, więc n i nasza klientela się zwiększy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here