Naturalne kosmetyki

0
2760
Naturalne kosmetyki

Jak powszechnie wiadomo, każda kobieta lubi zadbać o swoją urodę. Oczywiście makijaż jest ważny, jednak to pielęgnacja jest podstawą. Nawet najlepszy make up nie jest w stanie poprawić niezadbanej i przesuszonej skóry. Innym ważnym elementem są włosy, ponieważ razem z paznokciami są one wizytówką każdej kobiety, dlatego bardzo ważne jest to, żeby ich kondycja była jak najlepsza. Dodatkowo zdrowe włosy są odzwierciedleniem właściwego trybu życia i zdrowia ogólnego.

Na rynku dostępnych jest masa kosmetyków o różnej jakości. Ja jednak jestem za tym by promować naturalne składy w kosmetykach. Jest tak wiele ziół i składników pochodzenia roślinnego o odżywczych składnikach, że nie ma sensu korzystać z chemikaliów. Czemu mamy nie czerpać zysków z natury? Przecież ma nam ona tak wiele do zaoferowania, nie tylko w kwestii zdrowotnej, ale i w kwestii dbania o swoją skórę i włosy.

Jedną z bardzo dobrych firm kosmetycznych, które promują naturalne składy jest rosyjska fabryka o nazwie Bania Agafii, w Polsce zwana „babcią agafii”. Sama nadużywam produktów tej firmy i z całego serca mogę wam je polecić! Kosmetyki babci agafii są bardzo dobrej jakości, naturalnymi produktami. Firma ta oferuje pielęgnację zarówno skóry jak i włosów. Są to kosmetyki, których skład opiera się na ekstraktach z roślin mających pielęgnacyjne właściwości. Wśród ich asortymentu możemy znaleźć zarówno szampony i maski dla różnego rodzaju włosów, przykładowo dla przesuszonych lub przetłuszczających się.

Kosmetyki babci agafii to nie tylko produkty do pielęgnacji włosów, ale i takie do dbania o swoje ciało. Bania Agafii oferuje nam także wszelkiego rodzaju mydła, żele pod prysznic oraz balsamy do ciała. Oczywiście każdy z tych produktów posiada naturalny skład, a chemiczne substancje są tam ograniczone do minimum.

Inną zaletą jaką posiadają kosmetyki babci agafii jest to, że są to produkty bardzo tanie, które są dostępne cenowo dla każdego. Nawet nastolatka, za swoje kieszonkowe może sobie pozwolić na zakup pełnej pielęgnacji z tej firmy. Co więcej, jestem pewna, że kosmetyki babci agafii nie odbiegają jakością od innych, znanych i drogich produktów popularnych marek kosmetycznych.

Oprócz naturalnych składów i bardzo przystępnych cen kosmetyki babci agafii na swoich etykietkach posiadają opisy substancji aktywnych występujących w danym rodzaju kosmetyków. Dzięki temu, każda z kobiet kupujących produkty tej marki może dowiedzieć się jak poszczególny składnik działa na jej włosy lub skórę, co znacznie ułatwia dobór pielęgnacji. Myślę, że to bardzo dobre podejście, ponieważ ważne jest to, żeby uświadamiać konsumentów i żeby wiedzieli jaki składnik odpowiada za dane działanie kosmetyku. Pozwala to na wybranie produktów które nam odpowiadają najbardziej i jednocześnie wyeliminowanie tych, które nas przykładowo uczulają lub przesuszają naszą skórę.

Jak już wcześniej napisałam, kosmetyki babci agafii praktycznie nie mają wad. Promują naturalne składy, są bardzo przystępne cenowo oraz posiadają dokładny opis substancji zawartych w danym produkcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here