Triathlonowa rywalizacja – zdobądź szczyt!

0
142
Triathlon

Triathlon jako dziedzina sportu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wśród uczestników często przeważają kobiety, gotowe zmierzyć się z własnymi słabościami, by osiągnąć swój cel. Jeśli pragniesz zasilić to grono, koniecznie zadbaj o podstawowe wyposażenie. Pianki triathlonowe to częsty wymóg organizatora. Jak wybrać najlepszą dla siebie?

Triathlon jako dziedzina sportu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wśród uczestników często przeważają kobiety, gotowe zmierzyć się z własnymi słabościami, by osiągnąć swój cel. Jeśli pragniesz zasilić to grono, koniecznie zadbaj o podstawowe wyposażenie. Pianki triathlonowe to częsty wymóg organizatora. Jak wybrać najlepszą dla siebie?

Gotowa do startu

Możesz być doskonałą pływaczką i żyć w przekonaniu, że pianka do triathlonu nie jest Ci potrzebna. Jednak może dojść do sytuacji, w której bez posiadania tego stroju nie uda Ci się wystartować w zawodach. Zgodnie z przepisami Polskiego Związku Triathlonu pływanie nie jest dopuszczalne, gdy temperatura wody spada poniżej 12 stopni. W nieco wyższych temperaturach organizator może wymagać posiadania obowiązkowego stroju.

Profesjonalnie skonstruowane pianki triathlonowe dla kobiet zapewniają izolację termiczną, chroniąc Cię przed wychłodzeniem na każdym dystansie. Ponadto zaawansowana technologia i wstawki wykonane z innowacyjnych materiałów zapewnią Ci utrzymanie w wodzie prawidłowej pozycji. Dzięki temu wykluczysz najczęstszy błąd pływaków – opadające biodra – i zdobędziesz upragniony cel.

Neopren – Twoja druga skóra

Nie musisz martwić się o swój komfort, bo współczesne pianki triathlonowe są niczym druga skóra. W ofercie tri-magic.pl znajdziesz dedykowaną odzież wykonaną z neoprenu. To rozciągliwy materiał, który w żaden sposób nie ogranicza Twoich ruchów w wodzie, jednocześnie wspierając pracę każdego mięśnia. Przy produkcji modeli marki Sailfish wykorzystano technologię Aeroflat, której głównym założeniem jest połączenie trzech warstw neoprenu i utworzenie zamkniętych komórek powietrza. Dzięki temu zyskujesz większą wyporność i optymalną pozycję w wodzie.

Pianki triathlonowe jeszcze taniej w tri-magic.pl

Markowe produkty wyróżnia jakość i innowacyjna technologia. To prawda, że pianki triathlonowe dla kobiet nie należą do najtańszych, ale jeśli myślisz o profesjonalnym udziale w zawodach, specjalistyczna odzież będzie najlepszą inwestycją.

W sklepie tri-magic.pl dostępny jest sprzęt potestowy, co oznacza, że pianki do triathlonu znanych marek Sailfish i Aqua Sphere kupisz nawet o kilkadziesiąt procent taniej. To znakomita okazja, by dokonać opłacalnej inwestycji. Wciąż nie jesteś przekonana? Dedykowaną odzież możesz najpierw wypożyczyć – ta opcja również dostępna jest w ofercie sklepu. W ten sposób przekonasz się o właściwościach i zaletach pianek na własnej skórze, co ułatwi Ci podjęcie decyzji o zakupie własnego modelu.

Pokonaj każdy dystans

Minimalna długość pływackiego etapu triathlonu wynosi 750 metrów – to najniższy próg, którego pokonanie otwiera drzwi do świata tego sportu. Zazwyczaj tyle wystarczy, aby złapać bakcyla i wciąż sięgać po więcej. Jeśli i Ty masz wciąż do pokonania trzyetapowy maraton, a tym, co Cię nakręca, są pasja i adrenalina, zainwestuj w odpowiedni sprzęt i śmiało zmierzaj na szczyt. Asortyment sklepu tri-magic.pl z pewnością zwiększy Twoje możliwości i zachęci do tego, by wciąż piąć się wyżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here