Mineralne piękno

0
3108
Mineralne piękno

Kobiety lubią czuć się pięknie, eksponować swoje atuty, zmieniać się dzięki makijażowi, podkreślać wyjątkowość chwil swoim wyglądem. Półki w drogeriach uginają się od ciężaru kosmetyków. Wybór jest ogromny i może przytłaczać. Czym kierować się przy wyborze? Rynek kosmetyczny się zmienia i to na dobre. Dziś makijaż już nie tylko upiększa, ale również pielęgnuje. Prawdziwą rewolucją są kosmetyki mineralne.

Kosmetyki do zadań specjalnych
Kobiety są coraz bardziej wymagające, jeśli chodzi o używane przez siebie produkty. Makijaż powinien nie tyle nie szkodzić naszej skórze, co wręcz o nią dbać! Kosmetyki Lily Lolo idealnie wpisują się w ten trend.

By nasza skóra nie cierpiała…
Nie chcemy mieć na swoje twarzy grubej, nieprzyjemnej warstwy szkodliwych dla skóry substancji. Silikony, parabeny, pochodne ropy naftowej, konserwanty, sztuczne barwniki – mogą tylko naszej skórze zaszkodzić. Nasza cera bardzo często się przeciw nim buntuje – swędzi, przetłuszcza się, przesusza, jest zaczerwieniona, pojawiają się na niej bolące wykwity bądź nieestetyczne zanieczyszczone i rozszerzone pory. Jak tego uniknąć? Na początek warto przyjrzeć się swojej kosmetyczce i poszukać w niej składników, które mogą być temu winne… a potem zamienić je na takie, które są korzystne dla zdrowia naszej skóry – największego organu ludzkiego ciała.

Siła minerałów
W czym więc tkwi fenomen kosmetyków mineralnych? Ich naturalny skład sprawia, że możemy zapomnieć o problemach ze skórą (oczywiście po wykluczeniu problemów zdrowotnych – alergiach, nietolerancjach pokarmowych, zaburzeń hormonalnych). Wykluczenie negatywnie działających substancji to pierwszy bardzo ważny krok ku pięknej skórze. Drugim jest zastąpienie ich korzystnymi. Właściwy wybór to dopracowane receptury oparte na naturalnych składnikach takich jak tlenek cynku czy żelaza, dwutlenek tytanu, nierafinowane oleje.

Dbaj skórę i baw się makijażem
Wybór kosmetyków mineralnych wcale nie ogranicza makijażowych możliwości. Jeśli make-up to Twoje hobby – nie musisz się martwić – gama naturalnych kosmetyków upiększających jest coraz szersza. Każda z nas wybierze paletę kolorystyczną odpowiednią dla siebie. Kosmetyki mineralne to już nie tylko pudry i podkłady, ale także róże, korektory, bronzery, rozświetlacze, bazy, cienie (w wielu odcieniach) a nawet kredki, szminki i błyszczyki.

Inne zalety? Naturalnie, że tak!
Dzięki kosmetykom naturalnym jesteś w stanie wyczarować delikatny makijaż dzienny i wyróżniający się makijaż nocny. Podkłady mineralne pozwalają na stopniowanie krycia (sama dobierasz poziom jakiego potrzebujesz danego dnia). Nie musisz się martwić, że coś Cię uczuli, ponieważ produkty są hipoalergiczne. Jeśli ekologia jest Ci bliska – również możesz odetchnąć z ulgą – produkty Lily Lolo są odpowiednie także dla wegan.

Zrób sobie niespodziankę.
Zaskocz swoją skórę i daj jej coś naprawdę wyjątkowego. Połącz przyjemne z pożytecznym. Pielęgnuj i upiększaj jednocześnie. Sprawdź i posłuchaj jaka będzie odpowiedź Twojej skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here