Zadbaj o idealną oprawę oka i wybierz się na przedłużanie rzęs! Poznaj najlepsze metody!

0
1588
Zadbaj o idealną oprawę oka i wybierz się na przedłużanie rzęs! Poznaj najlepsze metody!

Coraz więcej słyszy się o sztucznych rzęsach, które dają niebanalny efekt. Dzisiaj przedłużanie rzęs to zabieg pozwalający na uzyskanie zjawiskowo długich, perfekcyjnie podkręconych i wydłużonych rzęs bez efektu sztuczności! To niewątpliwie ogromna zaleta tego zabiegu. Co warto o nim wiedzieć i jakie są najlepsze metody na uzyskanie naturalnych efektów? O tym dowiesz się z naszego artykułu!

Kobiecość to seksowne spojrzenie!

Każda kobieta wie, że seksowne spojrzenie to coś, co działa na mężczyzn przy pierwszym spotkaniu. Pięknie podkręcone rzęsy dodają seksapilu, a zmysłowe spojrzenie sprawia, że mężczyźni się zakochują. Dlatego też zabiegi przedłużania rzęs, podobnie jak zabiegi manicure zyskują na popularności. Cóż, nie podlega wątpliwości, że manicure hybrydowy podbił serca kobiet i każda, która chce o siebie zadbać, wie, że to właśnie hybrydy są częścią stylizacji. Jeśli szukasz więcej informacji o hybrydach, odsyłam Cię do artykułu o manicure hybrydowym, który skrywa wszystkie informacje na jego temat. A w tym artykule skupimy się na rzęsach!

Jak wykonać idealną oprawę oka?

Jeśli każdego ranka stajesz przed lustrem i mozolnie tuszujesz rzęsy, by je wydłużyć i podkręcić, to wiedz, że po zabiegu przedłużania ta czynność pójdzie w odstawkę! Już nie będziesz musiała używać zalotek czy tuszu do rzęs, a sam makijaż będzie trwał o wiele krócej. Czyż nie brzmi to pięknie? Zabieg wykonany u stylistki pozwoli na długo zapomnieć o maskarze i sprawi, że seksowne spojrzenie i ponętnie długie rzęsy będziesz mogła mieć o każdej porze dnia i nocy!

Pamiętaj jednak, że aby taki efekt uzyskać, musisz postawić na naprawdę dobre studio stylizacji. Tutaj nie ma kompromisów! Profesjonalizm, doświadczenie, wysoka jakość produktów i przede wszystkim rzetelne wykonanie zabiegu to podstawa satysfakcji. Wybierz więc taki salon, który ma najlepsze opinie, a znajdziesz go za pomocą https://www.moment.pl/rzesy/przedluzanie-rzes/kielce. Pamiętaj także, że przedłużane rzęsy, by zachować ich efekt, trzeba regularnie uzupełniać. Ale spokojnie, pierwszy zabieg trwa długo (1-1,5 godziny), ale uzupełnienie już zajmuje o wiele mniej czasu, bo zaledwie 30 minut. Zależnie od naturalnego cyklu życia Twoich rzęs, będziesz musiała uzupełniać je co kilka tygodni.

A jak zatem wygląda zabieg i jakie są metody?

Rozróżnia się kilka metod, ale najpopularniejszą jest 1:1. To metoda polegająca na doklejeniu po jednej sztucznej rzęsie do każdej prawdziwej. Teraz już rozumiesz, dlaczego zabieg trwa tak długo? Stylistka musi z odpowiednią precyzją zamocować sztuczną rzęsę tuż pod linią powiek, przyklejając ją do naturalnego włoska. W efekcie przedłużanie jest niemalże niezauważalne dla osób trzecich, co pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt.

Jeśli zależy Ci dodatkowo na zagęszczeniu rzęs, wybierz metodą 2:1, czyli taką, w której stylistka mocuje 2 sztuczne włoski w stosunku do 1 naturalnej rzęsy. Tutaj jednak nie klei dwóch włosków do jednej rzęsy, ale jedną przykleja metodą 1:1, a drugą mocuje już przy linii powiek. W efekcie zyskujesz również naturalne zagęszczenie rzęs. Metoda ta idealnie sprawdza się u kobiet, których natura nie obdarzyła zbyt gęstymi rzęsami.

Kolejne metody, są już metodami objętościowymi. Polegają na doklejeniu odpowiednio 3 lub więcej włosków w stosunku do jednej, naturalnej rzęsy. Dlatego też nazywa się je metodami 3:1, czy 4:1. Można także spotkać inne nazwy np. 2D, 3D czy 4D. Są to jednak te same sposoby stylizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here